הזמנה למסיבת חנוכה

מתכוונים לערוך מסיבת חנוכה ורוצים להפיק את המסיבה בצורה ראויה ומכובדת? חלק מרכזי בהפקה הזאת הוא החלק של הזמנת האורחים ולשם כך תצטרכו לעצב הזמנה למסיבת חנוכה. הזמנה מסיבת חנוכה יכולה להיות מעוצבת בכל סגנון ולכלול בתוכה טקסט בעל כל נופך שתואם את הערכים שלכם ואת אופי המסיבה שאותה אתם רוצים לערוך, אך תמיד, מן הסתם, ייכללו בה אלמנטים שונים שהופכים אותה להזמנה למסיבה של חנוכה ולא של כל חג או אירוע אחר.

 

עיצוב הזמנה לחנוכה – מה הוא צריך לכלול?

ובכן, כפי שאתם לבטח יודעים, לכל חג יהודי ישנם מספר סממני מפתח ולפחות אחד או שניים מהם צריכים להופיע על כל הזמנה לכל אירוע עבור החג. במקרה של עיצוב הזמנה לחנוכה, אנחנו מדברים על הסממנים המרכזיים שכוללים: נרות חנוכה, חנוכייה, סופגניות, סביבון, פך השמן ואפילו בית המקדש. מספר הסממנים שתרצו לשלב בעיצוב ההזמנה, הגרפיקה הספציפית והנתח שלהם בשטח הפנים הכולל של ההזמנה כולה, ייקבעו בהתאם למידת האופי הדתי מסורתי שתרצו להעניק להזמנה. תוכלו לשלב את כל הסממנים אך בצורה קלילה ומודרנית בכדי ליצור הזמנה קלילה, מודרנית וחילונית בעיקרה או לחילופין, לשלב גם סממן אחד אבל בגרפיקה מסורתית מאוד ובגדול, כך שההזמנה תקבל מייד נופך דתי מסורתי אופייני.

 

נוסח הזמנה לחנוכה – מה לכתוב בהזמנה?

מן הסתם, כמו כל הזמנה, גם הזמנה למסיבת חנוכה צריכה לכלול את הפרטים המרכזיים על האירוע: מקום עריכת האירוע, התאריך והשעה. אבל מעבר לכך, כדאי לשלב ניסוחים שיכניסו את האורחים לאווירת החג ויעניקו להם מושג לגבי מה שממתין להם במסיבה. כדאי לשלב למשל בית משיר חנוכה מוכר, ציטוטים או פתגמים הקשורים לחנוכה ואפילו וריאציות מודרניות של מסרים מסורתיים הקשורים לחג החנוכה – הכל בהתאם לאופי המסיבה ולאווירה שתלווה אותה – דתית או מסורתית, משפחתית בעלת נופך מסורתי או לגמרי חילונית וללא הקשר דתי כלשהו.

אצלנו באתר הזמנות מזל טוב תוכלו לעצב כל הזמנה לכל אירוע ולכל מסיבה ובכלל זה לבצע עיצוב הזמנה לחנוכה בדיוק כפי שאתם מדמיינים אותה. את ההזמנה תוכלו לעצב אונליין באתר הזמנות מזל טוב וכך גם לערוך את נוסח ההזמנה ומשם נשלח את ההזמנה שלכם לדפוס ואליכם לבית מוכנה למשלוח לאורחים. רוצים לקבל מידע נוסף? צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 054-8165639 ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ועניין.

close
התחל שיחה עם נציג
צריך עזרה?
שלום,
נשמח לעזור לך
דילוג לתוכן